Letní výcvikový tábor Lučkovice 13-20/8/2011

22.08.2011 15:14

Tak jsem se o víkendu s paničkou vrátil z mého třetího výcvikového tábora. Bylo to super, fajn hafani (hlavně starý známý spolubydlící -  kámoš Bax MOK), ale také fajn lidi. Myslím, že jsme si to užili se vším všudy.

Cvičení bylo náročné, protože jsem paničku hodně moc zlobil. Nechtělo se mi moc aportovat.  No... učili jsme se to loni, takže mě to moc neba, nic nového :-) ale pak mi nějak panička naznačila (vysvětlila :-) ), že když nebudou aporty, tak nebude ani legrace :-)  no a to jsem si nemohl nechat ujít, hlavně když jsem tam měl tolik kámošů – Baxe, Cilku, Stellu, Brixe, Einara, Goriho, Adara a spostu malej MOK od Růženy... Tak jsem se nad sebou zamyslel a šel jsem do toho po hlavě :-) znovu jsem si rozpomněl, co je to bažant a jak se má nosit, to odevzdávání mě moc nešlo (v loni jsem viděl kámoše Baxe, co všechno se dá s takovým bažantem udělat, tak jsem si to chtěl taky vyzkoušet, ale paničce z toho vsávaly vlasy hrůzou, tak jsem s tím musel brzo přestat, protože to zavánělo velkým výpraskem). Začali jsme znovu na šňůře... od bažanta jsme přešli na zajíce (ani vám nebudu říkat, co by se s takovým zajícem dalo všechno dělat).

V neděli a v pondělí jsme cvičili pod dozorem zkušeného Viktora, soustředili jsme se spíše na pole,  dohledávky a vlečky. Jelikož se nám začalo umoudřovat počasí a vypadalo to na pěkně slunečný týden, tak jsme se s paničkou přesunuli od pole přes vodu do lesa, abychom se moc na tom sluníčku nespálili :-) , ale hlavně abychom potrénovali na LZ, které nás příští týden čekají. Pod dozorem Honzi Krále jsme se zlepšovali každý den, tak doufejme, že zase nezačnu dělat blbosti :-) (říkala panička).  Kvůli mé rozseklé pacce z tréninku v rákosí jsme nemohli moc trénovat na LZ, tak jsme tak trochu doufali, že to na táboře doženeme.

Po jakž takž zvládnutých aportech jsme se rychle vrhli na lišku a ohrádku. No řeknu vám, že ta liška je fakt ........  nechápu, proč nás to nutí nosit, zlatej bažant a zajíc. No ale nakonec jsem i tu lišku nosil, ale nechtělo se mi, to že to je těžký, mi zase tak nevadí, ale ten „Smrad“, no to se nedá vydržet (já výmarský ohař gaučový :-) jsem zvyklý na jiné odóry :-) ) ...no a utíkejte za tím na vlečce a noste to cca 300 metrů v mordě, no kdo si tuhletu disciplínu vymyslel :-). Jsem sám na sebe zvědavej jak ty LZ zvládnu, ale všichni mi říkali: že jsou to zkoušky od toho, aby se to zkoušelo :-) tak my to teda půjdeme s paničkou zkusit :-)

Ale teď už jdu spát, protože jsem se vrátil strašně moooc unavenýýýý ... choo pššíííí

 

Děkujeme Terezce od Cilky za krásnou fotodokumentaci našich výcvikových úspěchů

https://mok-cilka.rajce.idnes.cz/Luckovice_2011/

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode